کمد دیواری درب ریلی چیست؟

امروزه با کوچک تر شدن فضای منازل و به تبع اتاق خواب ها تمام تلاش طراحان برای ایجاد فضای بیشتر در خانه به کار گرفته شده است. هر طرحی که باعث ایجاد فضای بیشتر در اتاق خواب یا نشیمن شود معمولا مورد استفاده قرار میگیرد. کمد دیواری های ریلی از این دست طرح ها هستند. شما از هر جنسی برای سخت کمد استفاده کنید میتوانید به جای لولا برای درب های آن از ریلی کمک بگیرید. هم فضای بیشتری را حفظ کرده اید هم ظاهری مدرن تر خواهید داشت.

کاربرد کمد دیواری ریلی یا کشویی

استفاده از کمدهای ریلی با جنس های مختلف در سال های اخیر بسیار باب شده است. بسیاری از زوج های جوان سرویس تخت خواب خود را با کمد های ریلی دارای آینه ست می کنند که فضای جذابی را برای اتاق فراهم میکند. ترکیب دو رنگ برای سرویس خواب مثل سفید و رنگ چوب و ست کردن آن با کمد می تواند طرحی مدرن تر به شما بدهد. اگر فضای اتاق شما کوچک است استفاده از درب های ریلی برای کمد قطعا گزینه بهتری است . با شلف بندی و کشو بندی داخل کمد دسترسی داخل کمد را بهتر و بهینه تر کنید. ما در تیم طراحی آیژک با توجه به بودجه و فضای شما بهترین و زیباترین کمد ها رو برای شما طراحی و اجرا می کنیم.

Phone

برای سفارش پارتیشن شیشه ای و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید!

مزایا

انتخاب کمد دیواری دیواری ریلی برای هر محیطی قطعا مزایایی خواهد داشت که در ادامه برای شما لیست کرده ایم :

  • استفاده بیشتر از فضا
  • ظاهری مدرن تر و جذاب تر
  • امکان نصب آینه روی درب ها
  • سر و صدای کمتر

معایب

اگر انتخاب شما برای کمدهای اتاق و یا نشیمن و حتی انباری کمد دیواری ریلی است بد نیست با معایب آن هم آشنا شوید:

  • هزینه بیشتر ریل نسبت به لولا
  • دسترسی محدودتر به داخل کمد
  • امکان خرابی زودتر ریل ها نسبت به لولا 

قیمت گذاری کمد دیواری درب کشویی

هنگام خرید هر محصولی قطعا قیمت آن اولین چیزی است که برای هر خانواده ای مهم است. قیمت کمدهای ریلی آماده و طراحی شده قطعا با هم متفاوت است . اگر محیطی دارید که می توانید برای آن کمد آماده تهیه کنید از مغازه های چوبی به راحتی قابل تهیه هستند. اما در نظر داشته باشید که به کیفیت ساخت دقت کنید. شاید قیمت کمد دیواری ریلی در هنگام سفارش بیشتر از نمونه آماده باشد اما مطابق با رنگ فضای شما طراحی و اجرا می شود . سایز فضای شما اندازه گیری می شود پس پرتی نخواهید داشت.

بلاگ آیژک

کابینت ممبران چیست؟
آشپزخانه
parismin@ad

کابینت ممبران چیست؟

آشپزخانه شما شایسته بهترین عملکرد و زیبایی است. به هر حال، چه کسی یک آشپزخانه زیبا را دوست ندارد؟ زیبایی قلب تپنده یک خانه، به

ادامه مطلب »