میز تلویزیون

چه یک شب بازی با دوستان باشد یا یک برنامه تلویزیونی در آخر هفته، همه عاشق تماشای تلویزیون هستند. اما برای اینکه تجربه تماشای خود را در کنار خانواده و یا دوستان عالی کنید، به یک مرکز سرگرمی مناسب در خانه نیاز دارید. و این با پایه تلویزیون مناسب شروع می شود. ما در آیژک طیف گسترده ای از میزهای تلویزیون با طراحی و راه اندازی متفاوت داریم. 

عکس سکشن اول صفحه میز تلویزیون

هر آنچه باید از خرید میز تلویزیون بدانید!

قبل از شروع به جستجو، عرض تلویزیون را اندازه بگیرید. اگر به دنبال طراحی تمیز و مدرن هستید، سراغ طراحی میز تلویزیون بروید. اینها میزهای کشیده ای هستند که فضای کافی را در بالا با قفسه هایی در پایین به شما می دهند. علاقه مندان به سینما یا طرفداران ورزش این واحد سرگرمی را دوست خواهند داشت. اینها بزرگتر از کنسول تلویزیون هستند و فضای کافی با کابینت و قفسه برای پخش کننده های دیجیتال و سیستم های صوتی دارند. اگر به دنبال طراحی معاصر هستید، میزهای شناور وجود دارد. اینها که از مواد سبک وزن ساخته شده اند، به دیوار با قفسه هایی در پایین نصب می شوند. اگر می‌خواهید از فضای اتاق نشیمن خود استفاده بهینه کنید، می‌توانید به سراغ میز گوشه‌ای با واحدهای انباری بروید.

انواع میز تلویزیون

میزهای تلویزیون ساده و مینیمال بدون جزئیات زیاد. مناسب برای طراحی مدرن منازل که خطوط و زاویه در آنها بیشتر دیده می شود

میزهای تی وی کلاسیک ، عمدتا ساخته شده از چوب با جزئیات زیاد و یراق آلات سلطنتی که حتما باید همسو با بقیه دکور خانه باشید

کم هزینه و ساده با رنگ بندی متنوع .با ام دی اف می توانید میزهای تلویزیون بزرگ همراه با دکور بسازید 

تلویزیون روی دیوار قرار میگیرد و هرچیزی که برای آن تعبیه شده است هم بر روی دیوار نصب میشود 

برای سفارش میز تلویزیون و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید!

قیمت میز تلویزیون

در دکوراسیون داخلی قیمت هر المانی که به فضا اضافه می شود به عوامل زیادی بستگی دارد . شما باید با توجه به بودجه و فضای خود یک میز مناسب پیدا کنید. اولین مورد طرح اصلی نشیمن شماست. اینکه مدرن است یا سنتی . چه متریالهایی بیشتر در آن به کار رفته است. فضای بزرگی دارد و یا شما از نظر فضا دچار محدودیت هستید . بعد از آن باید متریال میز توجه کنید. ام دی اف یا هایگلاس. چوب باشد یا روکش چوبو در نهایت اینکه ایا  میخواهید هنگام خرید میز تی وی آن را طراحی شده خریداری کنید و یا آماده تهیه کنید.

قیمت انواع میز تی وی

بلاگ آیژک