جاکفشی چیست؟

جاکفشی یا همان محل نگهداری کفش ها شلوغی را در فضای راهرو و اتاق خواب کاهش می دهد، و نظم و سلیقه شما را در چیدمان شیک و مرتب  به نمایش می گذارد . نگهداری کفش‌ها (و حتی کلاه، دستکش و سایر لوازم جانبی) در جاکفشی  راهی آسان و کم‌هزینه برای کاربردی‌تر، شخصی‌تر و دلپذیرتر کردن دکوراسیون خانه شماست.
برای ساخت جاکفشی ها نیز از مواد اولیه مختلفی چون  ام دی اف و چوب با رنگ بندی های روشن و تیره استفاده می شود و شما می توانید با توجه به دیگر  وسایل موجود در چیدمان منزل خود رنگ و طرح مناسب جاکفشی مدنظرتان را انتخاب کنید.

نکات مهم هنگام خرید جا کفشی

 جاکفشی های ساخته شده از چوب و ام دی اف  در انواع رنگ های تیره و روشن  طرح های زیبا و متنوعی مانند جاکفشی کشویی،  جاکفشی قفسه ای و جاکفشی کمدی دارند.
استفاده از رنگ های تیره در طراحی جاکفشی پرطرفدار تر است و شاید به دلیل استفاده بیشتر از جاکفشی در فضای راهرو رنگ تیره دیرتر کثیف شده و نیازی کمتری به تمیزکاری دارد.
اگرچه جا کفشی چوبی و ام دی اف با رنگ روشن مانند رنگ های سفید و کرم زیبایی خاص خود را دارند و و فضایی متفاوت و چشم نواز  را در ورودی منزل تان ایجاد می کنند.
توجه به ابعاد و اندازه جاکفشی نیز یکی از المان های مهمی است که در هنگام انتخاب باید  مورد توجه قرار بگیرد، ابعاد و اندازه جاکفشی را با توجه به تعداد کفش ها و فضای ورودی خانه انتخاب کنید.
با قرار دادن گلدان و وسایل تزیینی دیگر جاکفشی جلوه ای خاص و زیباتری می گیرد.

انواع جاکفشی

یکی از بهترین متریالها برای ساخت جاکفشی مخصوصا جا کفشی ها مدرن استفاده از ام دی اف میباشد. اما هنکام خرید جاکفشی ام دی اف به این توجه داشته باشید که کیفیت ام دی اف به کار رفته و روکش آن مرغوب باشد تا بر اثر سرما و گرما و یا رطوبت دچار مشکل نشود

جاکفشی ملامینه با مغزی ام دی اف یا نئوپان نیز انتخاب خوب و به صرفه ای هستند. روکش های ضد خش ملامینه در طرح و رنگ های متفاوت میتوانند هر آنچه نیاز شماست را برآورده کنند. میتوانید یراق آلات جا کفشی را با رنگ موجود در فضا ست کنید تا هارمونی زیبایی اینجا شود.

برای سفارش میز تلویزیون و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید!

قیمت گذاری جاکفشی

اولین فاکتور هنگام خرید جاکفشی قطعا قیمت آن است .عوامل زیادی تعیین کننده قیمت جاکفشی می باشد . اولیت اصل متریال آن است. چوب باشد یا ام دی اف. اگر ام دی اف انتخاب شماست با چه روکشی محیط خانه شما زیباتر می شود. اندازه جاکفشی، اینکه در کنار آن آینه ، جای آویز لباس و یا یک محل کوچک برای نشستن وجود داشته باشد هم می تواند بر قیمت آن بیفزاید.
برای انتخاب جاکفشی باید به اندازه محیط هم توجه کنید. در بازار جا کفشی های آماده موجود می باشد. حتما توجه داشته باشید آن را از جایی تهیه کنید که از مواد اولیه آن اطمینان دارید. کارگاه های کابینت سازی و یا کارگاه های نجاری هم با توجه به طرح و نقشه شما میتوانند جا کفشی مورد نیاز شما را  بسازند و برای شما نصب کنند. که خب قطعا هزینه تمام شده آن بیشتر خواهد شد . ما در آیژک با بهترین کیفیت از دو جنس ام دی اف و ملامینه برای رفع نیاز شما جاکفشی های آماده ای را تهیه دیده ایم که در فروشگاه موجود در وب سایت قابل خرید است.

بلاگ آیژک