کابینت روکش چوب چیست ؟

یکی دیگر از انواع پرطرفدار سبک کلاسیک ، کابینت روکش چوب است. مغزی این کابینت ام دی اف است که یک روکش بسیار نازکی از چوب طبیعی که به آن veneer  نیز گفته می شود بر روی آن پرس می شود. طرح مورد نظر شما توسط دستگاه cnc  بر روی درب ها ابزار زده می شود . معمولا این طرح ها خطوط ساده و زیبایی هستند که قاب زیبایی را در درب ها ایجاد می کنند و فضا را کلاسیک تر جلوه می دهند. در آخر برای زیبایی بیشتر و همچنین بالا بردت مقاومت درب ها در برابر رطوبت و تغییرات دمایی آستری از جنس رزین بر روی درب ها اعمال می شود.
استفاده از منبت های چوبی یا روکش چوب در زیبایی آشپزخانه های از این سبک بسیار موثر است . 

قیمت کابینت روکش چوب

هزینه کابینت روکش چوب نسبت به کابینت هایگلاس بیشتر اما نسبت به کابینت تمام چوب کمتر است. این که شما از چه جنس mdf  خامی استفاده می کنید. روکش های چوبی که نصب می شوند چه کیفیتی دارند و چقدر طرح با cnc  بر روی درب ها اجرا می شود همه در قیمت نهایی کابینت روکش چوب تاثیر گذار است . اما اگر به دنبال کابینتی با سبک کلاسیک هست اما بودجه شما به کابینت تمام چوب نمیرسد ، روکشهای چوبی بهترین انتخاب برای آشپزخانه شما می باشند.

پروژه ها

مزایا

بک گراند مزایای کابینت ام دی اف
  • کابینت روکش چوب که در سبک آشپزخانه کلاسیک بسیار پر طرفدار است به همین دلیل خالی از لطف نیست که در مورد مزایا آن بیشتر بدانید :
    مقرون به صرفه 
  • مقاوم در برابر رطوبت 
  • متنوع در طرح
  • قابلیت اجرای طرح های متفاوت بر روی درب ها با سی ان سی

معایب

بک گراند معایب کابینت نئوکلاسیک

حال که از مزیت های کابینت روکش چوب نوشتیم باید هنگام انتخاب آن برای آشپزخانه به معایب آن هم واقف باشیم تا در آینده به مشکل بر نخوردید:

  • تغییر رنگ و برآمدگی روکش ها در صورت عدم استفاده از روکش خوب و با کیفیت
  • قیمت بالاتر نسبت به سایر کابینت ها 
  • عدم توانایی در اجرای طرح هایی با کنده کاری و ظریف کاری بالا

برای سفارش کابینت و مشاوره، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید!

رنگ بندی کابینت های روکش چوب

روشن

از اسم این سبک کابینت مشخص است که عمده رنگ ها در تناژ رنگ قهوه ای قرار دارد. اما با توجه به اینکه روکش ها قابل انتخاب است شما میتوانید از روکش های قهوه ای روشن برای بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده کنید .

قهوه ای تیره

روکش چوب تیره معمولا در آشپزخانه های بزرگتر و کلاسیک تر استفاده می شود. گاها میتواند ترکیبی از دو رنگ تیره و روشن حال بهتری به آشپزخانه شما می دهد . استفاده از منبت های هم رنگ یا روشن تر نیز میتواند نمای سطلنتی به فضای شما بدهد.

بلاگ آیژک

کابینت ممبران چیست؟
آشپزخانه
parismin@ad

کابینت ممبران چیست؟

آشپزخانه شما شایسته بهترین عملکرد و زیبایی است. به هر حال، چه کسی یک آشپزخانه زیبا را دوست ندارد؟ زیبایی قلب تپنده یک خانه، به

ادامه مطلب »