17
تیر
author thumbnail parismin@ad

[email protected]

1 ماه قبل

0

5 دقیقه خواندن

2,528

کاربرد پارتیشن فریم لس و انواع آن

پارتیش‌های فریم لس و انواع دیگر پارتیشن یک جایگزین عالی به جای دیوار‌ها هستند که در محیط خانه، شرکت، اداره، آرایشگاه و… قابل اجرا است. برای افرادی که احتیاج به اتاقی جدید دارند هیچ راهی ساده‌تر از استفاده از پارتیشن نیست. احتیاج به بنایی هم ندارد و ظرف چند ساعت در محیط جدید طبق سلیقه کارفرما اجرا می‌شود. پارتیشن‌ها تغییرات دائمی ایجاد نمی‌کنند و برای مکان‌های که مالک اجازه نمی‌دهد اتاق جدیدی ساخته شود پارتیشن گزینه مناسبی است و با نصب پارتیشن در مکان مورد نظر هیچ آسیبی به کف و دیواره‌ها وارد نمی‌شود. در ادامه به بررسی پارتیشن فریم لس می‌پزدازیم.

پارتیشهای فریم لس یک جایگزین عالی به جای دیوارها هستند.

پارتیشن فریم ‌لس

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس یکی از بروزترین نمونه‌های پارتیشن است و بسیاری از ایرادات پارتیشن‌های قدیمی را ندارد. این مدل پارتیشن بدون نگهدارنده ما بین شیشه‌ها در ابعاد مختلف تولید می‌شود. در واقع پارتیشن فریم‌ لس فریم‌دار است اما فریمی بسیار نازک و باریک دارد. پروفیل این مدل پارتیشن معمولا از آلومینیوم است و آلومینیوم نگهدارنده خوبی برای پارتیشن‌های شیشه‌ای است. این پارتیش‌ها زمینه تغییر دکوراسیون با هزینه کم را فراهم می‌کند. استفاده بهینه از فضا، کمترین پرتی، حفظ زیبایی و تعاملی نزدیک را استفاده از پارتیشن فریم‌لس در اختیار شما می‌گذارد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از بروزترین نمونه های پارتیشن است.

مزایا پارتیشن فریم‌لس

از مزایای استفاده از این پارتیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این پارتیشن محیط را لوکس‌تر نشان می‌دهد بنابراین اگر به دنبال ایجاد فضای مدرن و شیک هستید پارتیشن فریم‌لس را انتخاب کنید.
 • پارتیشن فریم‌ لس فضای کمی بر روی زمین برای نصب کردن احتیاج دارد.
 • پارتیشن شیشه‌ای به دلیل شفاف بودن سطح دید بیشتری دارد.
 • پارتیشن فریم‌لس در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود.
 • استفاده از پارتیشن فریم‌لس باعث می‌شود نور طبیعی همچنان در محیط وجود داشته باشد.
 • نصب پارتیشن فریم‌لس سریع انجام می‌شود و مانند پارتیش‌های قدیمی وقت‌گیر نیست.
 • پروفیل در این پارتیشن کمترین فضا را اشغال می‌کند.
 • این پارتیشن نگهداری آسانی دارد و حتی بعد از گذشت سال‌ها باز هم با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز می‌شود.
 • این جدا کننده به دلیل کم وزن بودن جابه‌جایی آسانی دارد.
 • استفاده از پارتیشن فریم‌لس یک فضای منظم و زیبا را به‌وجود می‌آورد.

استفاده از پارتیشن فریم لس یک فضای زیبا را به وجود می آورد.

ویژگی پارتیشن فریم‌لس

از ویژگی‌های استفاده از این پارتیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخلاف پارتیشن‌های قدیمی این پارتیشن در هر ابعاد و اندازه‌ای با هر متراژی که دارید قابل اجرا است و می‌توانید از کف تا سقف این پارتیشن را اجرا کنید.
 • یکی‌دیگر از ویژگی‌های این پارتیشن با زیبایی خاصی که دارد دکوراسیون مکان مورد نظر را تحت تاثیر قرار می‌دهد و جذابیت را چندین برابر می‌کند.
 • استفاده ار محصولات به‌روز همیشه جذابیت خاص خودش را دارد. نمایی زیبا متشکل از آلومینیوم و شیشه جذاب و دیدنی است علاوه بر جدید بودن و زیبایی به دلیل استفاده چسب دو طرفه که در بین شیشه‌ها به‌کار می‌رود عایق خوبی برای صدا است.
 • در این پارتیشن تا حد امکان کمترین پروفیل استفاده می‌کنند و برای اتصال شیشه‌ها از چسب، نوارهای درزگیر پلی کربنات چسب‌های دوطرفه استفاده می‌شود.
 • دارای رنگب ندی متفاوتی است و نقش مهمی در دکوراسیون محل بر‌عهده دارد و مهم‌ترین مولفه در انتخاب رنگ سلیقه افراد، نورپردازی و دیگر لوازم موجود در محیط است.
 • پارتیشن‌های شیشه‌ای عایق خوبی برای سر و صداهای مزاحم هستند و در انواع تک جداره و دوجداره ساخته می‌شود البته که شیشه‌های دو جداره تاثیر بیشتری در کاهش پخش شدن سر و صدا دارد.
 • روشن بودن و سد نشدن برای عبور نور طبیعی از ویژگی‌های این پارتیشن است. پارتیشن‎های چوبی در هر محیطی که استفاده شود در تیرگی و کم نور شدن محیط نقش دارد. اما پارتیشن‌های شیشه‌ای این محدودیت‌ها را ندارند.

پارتیشن های شیشه ای عایق خوبی برای سر و صداهای مزاحم هستند.

استفاده پارتیشن فریم ‌لس در محیط کار

با انواع پارتیشن فریم ‌لس خیلی راحت فضاهای بزرگ را می‌توانید به چندین اتاق کاربردی تبدیل کنید. اکثر مدیران خواستار دیدن عملکرد کارکنان هستند و امکان این وجود ندارد که فضا کلا باز باشد. زیرا در محیط کار باعث هرج و مرج و بهم ریختگی می‌شود. پارتیشن فریم‌ لس بهترین گزینه است که هم دید و تمرکز کافی بر روی عملکرد کارمندان وجود دارد و همچنین صداهای مزاحم با این پارتیشن از بین می‌رود.

با پارتیشن فریم لس فضاهای بزرگ را میتوانید به چندین اتاق تبدیل کنید.

بر خلاف پارتیشن‌های سابق که فریم‌های بزرگ و جاگیری داشت و این موضوع یک عیب برای پارتیشن‌ها محسوب می‌‌شد پارتیشن‌های فریم لس این مشکل را برطرف کرده و دیگر در محیط کار دغدغه جاگیر بودن پارتیشن وجود ندارد. هیچ مساحتی از دفتر کار شما را کم‌ نمی‌کند علاوه بر این مزایایی که دارد محیط کار را زیبا می‌سازد و در روحیه کارکنان اثری مثبت می‌گذارد که باعث بالا رفتن راندمان کاری کارکنان می‌شود.

با پارتیشن فریم لس دیگر در محیط کار دغدغه جاگیر بودن پارتیشن وجود ندارد.

انواع شیشه پارتیشن فریم ‌لس

هر نوع پارتیشنی از اجزایی تشکیل شده است پارتیشن فریم‌ لس از یک شیشه تک‌جداره با ضخامت ۱۰ میلی‌متر سکوریت با پروفیل آلومینیومی ساخته شده است. هر چه ضخامت شیشه بیشتر باشد عایق بهتری برای صدا است. شیشه‌های که برای تنوع در پارتیشن فریم‌لس استفاده می‌شود طراحی‌های مختلفی دارد و شیشه‌ها ساده طرح‌دار نیز قابل اجرا است اما محبوب‌ترین این شیشه‌ها مات و شفاف است.

·         شیشه‌ شفاف در پارتیشن فریم‌لس

این شیشه‌ها نور را به‌ خوبی از خود عبور می‌دهند. مواد اولیه شیشه شفاف از  کیفیت خوبی برخوردار است این شیشه‌ها محیط را زیباتر می‌کنند.

پارتیشن فریم لس نور را به خوبی از خود عبور می دهند.

·         شیشه مات در پارتیشن فریم‌ لس

شیشه‌های مات برای زمانی مناسب است که ترجیح می‌دهید داخل اتاق دید نداشته باشد با وجود این شیشه نه تنها فضای مورد نظر را جدا کرده‌اید بلکه محیطی محرمانه برای خود ساخته‌اید.

شیشه های مات برای زمانی مناسب است که می خواهید داخل اتاق دید نداشته باشد.

·         پارتیشن فریم ‌لس تک‌جداره

پارتیشن تک جداره فریم‌لس در بيشتر ادارات و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیشه این پارتیشن از جنس سکوریت بوده و این پارتیشن‌ها بسیار نازک و ظریف هستند. به طوری که از فاصله دور نگاه کنید شاید متوجه نشوید شیشه‌ای در آن مکان قرار دارد. استفاده از فریم‌های نازک آلمینیومی و استیل به زیبایی محیط اطراف کمک می‌کند.

پارتیشن تک جداره فریم لس در بيشتر ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پارتیشن فریم‌لس

در حال حاضر ارزان‌ترین گزینه برای تقسیم‌بندی یک فضای بزرگ استفاده از پارتیشن است. تنوع در این نمونه از پارتیشن به اندازه‌ای بالا است که شما با هر بودجه‌ای می‌توانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید و با برخی از فاکتورهای موجود امکان تغییر قیمت در پارتیشن فریم ‌لس وجود دارد. از جمله فاکتورهای موثر در قیمت مانند: ایجاد درب، مدل و طرح، طراحی درب، ضخامت شیشه، تزئینات اضافی، ابعاد و… است. پارتیشن فریم لس به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسبی که دارد یک گزینه عالی برای انتخاب جدا کننده فضای مورد نظر است.

ارزانترین گزینه برای تقسیم بندی یک فضای بزرگ استفاده از پارتیشن فریم لس است.

ماندگاری پارتیشن فریم‌لس

آلمینیوم و شیشه دو عنصر با دوام هستند و بدون اینکه در ظاهر و کیفیت آن‌ها خللی ایجاد شود سال‌های سال به شکل اولیه باقی می‌مانند و عمر می‌کنند. شیشه‌های پارتیشن مطابق استانداردهای جهانی ساخته می‌شود و در برابر ساییدگی و شکستن مقاوم است این مدل پارتیشن به کندی فرسود می‌شود.

شیشه های پارتیشن فریم لس مطابق استانداردهای جهانی ساخته میشود.

پارتیشن فریم لس آیژک

پارتیشن‌های فریم‌ لس به دلیل دارا بودن قیمت مناسب و اشغال کردن فضای کم خیلی مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است. اما برای اینکه این پارتیشن به درستی محیط شما را تفکیک کند و از کیفیت جنس خیالتان راحت باشد با شرکت‌های معتبر در ارتباط باشید. زیرا کوچک‌ترین سهل انگاری موجب اتلاف هزینه و  خطرات جانی می‌شود. برای خرید این نوع پارتیشن می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آیژک مراجعه کنید.

 387 total views