آتلیه طراحی

طراحی سه بعدی آشپزخانه یا دکوراسیون داخلی

بالاخره این فرصت را دارید که آشپزخانه ای را که همیشه آرزویش را داشتید طراحی کنید! دیگر نیازی نیست که به آشپزخانه های کوچک، فضای کم پیشخوان و وسایل متوسط ​​بسنده کنید. شما می توانید درباره جزئیات کوچک تصمیم بگیرید و آشپزخانه خود را کاملاً با نیازهای خود مطابقت دهید.

در حالی که شروع به جستجوی طرح های آشپزخانه می کنید، باید به چیدمان ها و عناصری که در آشپزخانه نیاز دارید فکر کنید. طراحی آشپزخانه سه بعدی بهترین راه برای تجسم آشپزخانه رویایی شماست. این ابزار دقیق ترین و واقعی ترین نمایش آشپزخانه رویایی شما را به صورت سه بعدی ایجاد می کند.

استفاده از ابزارهای طراحی آشپزخانه سه بعدی به شما این امکان را می دهد که همه چیز را از طرح کلی گرفته تا الگوها و بافت هایی که در پشت اسپلش استفاده می کنید ایجاد کنید. تقریباً هیچ محدودیتی برای کارهایی که می توانید انجام دهید و چگونه می توانید آشپزخانه خود را طراحی کنید وجود ندارد.

اگر قصد دارید یک آشپزخانه جدید را بازسازی یا بسازید، ما میتوانیم در تیم آیژک با توجه به سلیقه و نیاز شما آشپزخانه شما را به بهترین شکل در نرم‌افزار های سه بعدی طراحی کنیم تا کار انتخاب برای شما راحت تر باشد. این اتفاق میتواند برای بقیه مناطق خانه هم انجام شود.هرجایی که احتیاج به طراحی و تغییر دکوراسیون را داشته باشد تیم ما میتواند در زمان کمی طراحی سه بعدی آن را به شما برساند.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون داخلی